Kırgızistan devlet televizyonu, Dil ve Kültür Festivali’nin Brüksel finalini canlı yayınlayacak

Kırgızistan devlet televizyonu, Dil ve Kültür Festivali’nin Brüksel finalini canlı yayınlayacak

Uluslararası Dil ve Kültür Festivali’nin (IFLC) Brüksel gala programı Kırgızistan devlet televizyonu KTRK’ya bağlı “Madaniyat” kanalında canlı yayınlanacak. Canlı yayın cumartesi günü Kırgızistan saatiyle 23:00’da başlayacak. Dev gösteri Belçika’nın Fransızca kültür kanalı La Trois’dan da canlı yayınlanacak.Kırgızistan devlet televizyonu, Dil ve Kültür Festivali’nin Brüksel finalini canlı yayınlayacak
Uluslararası Dil ve Kültür Festivali, La Trois ve Madaniyat televizyonlarının yanı sıra YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarından da izlenebilecek. Etkinlikle ilgili paylaşımlarda #ColorsoftheWorld, #IFLCBrussels ve #IFLC2016 hashtagleri kullanılacak.

Avrupa Parlamentosu, bu yıl kapılarını ikinci kez sevgi çocuklarına kapıları açmış, öğrenciler dün AP’de özel bir gösteri gerçekleştirmiş ve üst düzeyde ağırlanmıştı.

ALMANYA PROGRAMI MUHTEŞEM GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLMUŞTU

160 ülkeden 2 bin 500 öğrencinin katılımıyla 30’dan fazla ülkede gerçekleştirilen 14. Uluslararası Dil ve Kültür Festivali (IFLC) coşkusu, Düsseldorf’taki ISS Dome spor salonunda yapılan gösteriyle zirveye ulaştı.

Yorum Yapın