HIZMET OKULLARINA EN ÇOK SN ERDOĞAN GÜVENIYOR!

HIZMET OKULLARINA EN ÇOK SN ERDOĞAN GÜVENIYOR!

Tabii ki Hizmet Okulları’nda verilen eğitim ve öğretime güvenen kişilerin başında kesinlikle Sn Erdoğan gelmektedir.

Nedeni çok basit.Gözü gibi çok sevdiği koruduğu,kolladığı kızı Esra Hanımefendi’yi hizmet okulunda okumuş ve mezun olmuş Berat Albayrak’a eş olarak uygun görmüştür.Berat beyin ahlaki bir sorunu olsa,erdemli bir birey olduğuna güvenmese bu evliliğe asla müsade etmezdi,değil mi?

Demek oluyor ki hizmet okullarında verilen değerler eğitiminin kalitesi ilk elden Sn Erdoğan tarafından kabul ve tescil edilmiştir.

Sn Erdoğan Hizmet Okullarının eğitim ve öğretimine en az değerler eğitimi verilmesi anlayışına güvendiği kadar güvenmektedir.Çünkü çok sevdiği damadının önce vekil olmasını sağladı,sonra kendilerine “ekonomi danışmanı” yaptı.Şimdiler de de yakın gelecekte ülkenin ekonomisini damadı Sn Albayrak’a teslim edeceği konuşuluyor.

Hizmet Okulları’na güvenini tescil etmesi için daha ne yapacak Sn Erdoğan,devlet başarı plaketi mi verecek okullara?!

Eskiler birisini tanımak için kişinin kal diline (konuşmasına) değilde hal diline (davranışlarına) bak dermiş.Ne derse desin,Sn Erdoğan’ın hal dili Hizmet Okulları’na güvendiğinin tescili!
Dünyada ki yüzbinlerce ailenin,binlerce vekilin ve yüzlerce devlet başkanı ve bakanın güvendiği,desteklediği ve sevdiği gibi !

Hizmet Okulları kendisine güvenenleri ve sevenleri hiç bir zaman mahcup etmedi.Çeşitli sebeplerle kendisine düşmanlık yapmaya çalışanların ayıplarını da yüzüne vurmadı,”yüzünüze-gözünüze dursun,burslu okudun bir de kerata”demedi!Aldıkları terbiye ve inandıkları değerler hürmetine haklarını onlara bile helal ettiler.

Ne diyelim,helal olsun Hizmet Okulları’na emeği geçen ve gönül veren herkese…
Selam ve saygılarımla..
Şükrü Ayar
sukruayar@gmail.com
turkokullari.net
http://twitter.com/sukruayar

Kategori: Köşe Yazıları

1963 izlenme

“HIZMET OKULLARINA EN ÇOK SN ERDOĞAN GÜVENIYOR!” için 2 Yorum

  • harun ülger :

    Gercekten cumhurbaskani bus okullara guveniyormu.bunu biraz anlatsaniz.yoksada politik bir yazımı yazdiniz

  • Evet Erdoğan bu okulların egitimine kalitesine gercekte n guvenmezse , bu okulları kendine idol seçer gibi bu okullara paralel okullar kurmaya çalışmazdi. Hem okullara terorist diyeceksin hemde bunlarin verdiği eğitimin daha iyisini verecez diyeceksin.
    Yani bu şu demem olmuyor mu? Bunlar bu eğitim ile terorist iseler biz daha iyi egtim verip Daha iyi ve kaliteli terorist yetistirecez anlamina gelmiyor mu.

Yorum Yapın